V našej kaviarni kladieme veľký dôraz predovšetkým na prípravu kvalitnej kávy, ktorú podávame v originálnych šálkach s pohárom vody a drobnou sladkosťou. Radi vám pripravíme skvelé espresso, piccollo, ristretto, viedenskú kávu, ľadovú kávu, talianske caffe latte macchiatto či cappuccino s bohatou cremou. Všetky druhy káv robíme aj bez kofeínu.

Okrem bohatého výberu nealkoholických nápojov, varenej čokolády a kvalitných čajov, ponúkame aj široký sortiment destilátov, 7 druhov whisky, pivo, červené, biele víno i pravé šampanské.

V letných mesiacoch vás príjemne osviežia mliečne a zmrzlinové koktaily, zmrzlinové poháre, skvelé alkoholické a nealkoholické miešané nápoje.

Od roku 2006 pečieme denne 8-9 druhov zákuskov. Ak niektorý z nich ochutnáte, pochopíte , že "je hriech prísť k nám a nedať si niečo sladké".

Našou vychýrenou špecialitou je  chutný americký tvarohový koláč CHEESECAKE (číz-kejk). Ponúkame ho v 5tich variáciách: čokoládový, makový, kokosový, karamelový a s čerstvou jahodou.

Veľmi obľúbený, najmä u detí, je jabĺčkový koláč- APPLE PIE (epl-páj), ktorý podávame zohriaty, jemne pocukrovaný, so šľahačkou alebo vanilkovou zmrzlinou.

Svojich priaznivcov si našiel aj citrónový koláč LEMONCAKE (lemon kejk).

V ponuke máme aj klasické zákusky ako VETERNÍK, SACHEROVA TORTA, DOBOŠOVÁ TORTA, francúzsky a medový KRÉMEŠ

Denne ponúkame aj francúzske slané koláče "KIŠE", ktoré si sami pečieme. Ochutnajte všetky 3 druhy: LOSOSOVÝ, ŠPENÁTOVÝ, KURACÍ.

Denná ponuka

Mobilné barové pulty, barmanské kurzy, osviežujúce miešané nápoje,  ohňová show, degustácie destilátov, whisky a koňakov. Kompletné zabezpečenie barového servisu, kdekoľvek a kedykoľvek.

Pripravte si doma APPLE PIE podľa našej receptúry. Ak sa vám nepodarí, prídte vyskúšať ten náš - vylepšíme vám chuť.