Mobilné barové pulty, barmanské kurzy, osviežujúce miešané nápoje,  ohňová show, degustácie destilátov, whisky a koňakov. Kompletné zabezpečenie barového servisu, kdekoľvek a kedykoľvek.

Spoločenské akcie

Firemné oslavy, vianočné večierky

Pri firemných večierkoch a oslavách s väčším počtom ľudí zabezpečujeme občerstvenie rautovým spôsobom. Hostia si z teplého a studeného bufetu počas celej akcie naberajú, na čo majú chuť.

Ak chcete svojich hostí prekvapiť niečím netradičným a originálnym a odlíšiť svoju akciu od iných, odporúčame vám využiť služby ďalších členov nášho Dream Teamu - MAROŠA, profesionálneho freestylového barmana, ktorý svojimi zručnosťami pri miešaní alkoholických a nealkoholických nápojov dodá vášmu večierku nádych noblesy, či  ADAMA, ktorý  sa venuje umeleckému vyrezávaniu do ovocia a zeleniny a jeho výrobky sú vždy pastvou pre oči.


Spoločenské posedenia, promócie, kary:

Elegantný štýlový interiér našej kaviarne je vhodný aj na slávnostnejšie príležitosti ako sú oslavy promócii, oslavy rôznych výročí, kary, firemné či rodinné posedenia. Pomôžeme vám zostaviť vhodné menu, ktoré môžeme servírovať klasickým alebo rautovým spôsobom (formou teplého a studeného bufetu)

Oslavy detských narodenín:

Dream cafe je ideálnym miestom pre detské oslavy.

Náš cukrár Miško vám upečie tortu a  zákusky podľa vášho výberu, prípadne i niečo "slané pod zub": oškvarkové pagáčiky, krehké tyčinky, francúzske "kiše" s kuracou, lososovou alebo špenátovou plnkou.

Deti sa v priestrannom detskom kútiku môžu hrať s legom, kresliť si, čítať,  vymaľovávať, zahrať si rôzne spoločenské hry (Scrabble, karty, Človeče, Monopoly, Námorné vojny).

Dominantou kaviarne je Wurlitzer-hracia skrinka- na ktorej si môžu deti s rodičmi sami navoliť obľúbené pesničky.