Mobilné barové pulty, barmanské kurzy, osviežujúce miešané nápoje,  ohňová show, degustácie destilátov, whisky a koňakov. Kompletné zabezpečenie barového servisu, kdekoľvek a kedykoľvek.

Torty na objednávku


    Zákusky a torty pečieme denne, môžete si ich objednať osobne, telefonicky, mailom alebo prostredníctvom objednávkového formulára. Dôležitým údajom pri objednávaní torty je pre nás približný POČET ĽUDÍ, pre ktorých je torta určená, požadované ZLOŽENIE,  SPÔSOB ZDOBENIA a ČAS, kedy si chcete tortu vyzdvihnúť. 


    Radi vyhovieme aj náročným zákazníkom, ktorí by chceli niečo neobvyklé. Ideálne však je, ak majú konkrétnu predstavu, ako by torta mala vyzerať, prípadne dodajú nákres  alebo fotografiu.


    Našou filozofiou je, aby torty, ktoré upečieme, boli krásne na pohľad, ale predovšetkým, aby vám chutili a boli čo najzdravšie. Preto používame pri pečení len tie najkvalitnejšie suroviny, žiadne nahrážky. Torty zdobíme jedlou modelovacou hmotou alebo marcipánom a na ich farbenie používame len minimálne množstvo potravinárskeho farbiva. 


Objednávka torty alebo zákuskov